Pożyczka w banku czy w firmie pożyczkowej?

Pożyczka w banku czy w firmie pożyczkowej?

To dylemat osób, które muszą pożyczyć pieniądze nie tyle w określonej kwocie, ale zdecydowanie często „na szybko”. W banku szybka procedura nie okazuje się jednak nawet w najlepszym wypadku tak szybka, z jaką możemy mieć do czynienia w firmie pożyczkowej. Czy taka pożyczka jest opłacalna? Dużo słyszy się przecież o wysokim oprocentowaniu. Obecnie firmy pożyczkowe konkurują z bankami o klientów, dlatego też jako ta grupa mamy szeroki wybór spośród naprawdę atrakcyjnych produktów.

Nie zawsze bank zgadza się udzielić pożyczkę

Najczęstszymi klientami pozabankowych instytucji pożyczkowych są klienci, którym bank odmówił pożyczki. To oczywiście najszersze grono. Niemniej jednak wiele osób woli od razu zdecydować się na szybki kredyt przez internet, omijając w ten sposób wiele trudności, a często też w trosce o czas. Zgadza się, że firmy pożyczkowe charakteryzuje o wiele wyższa przyznawalność niż banki, co jest oczywiście kolejnym kryterium takiego wyboru.

Jakie oferty pożyczek pozabankowych są godne uwagi?

Polecamy wybierać tylko sprawdzone firmy pożyczkowe, które na rynku nie działają od przysłowiowego „wczoraj”, a o ich ofertach możemy dowiedzieć się z wiarygodnej firmowej strony internetowej, nie z ogłoszenia na przystanku autobusowym. To prawda, że pośród rzetelnych ofert kredytów online można natknąć się na oszustów, a tacy mają swoje sprawdzone sposoby, by przyciągnąć uwagę zwłaszcza osób, którym gotówka potrzebna jest natychmiast.

2 myśli na temat “Pożyczka w banku czy w firmie pożyczkowej?

Dodaj komentarz